507 808 605

Warsztat samochodowy Warszawa Praga

Jednym z czynników, które decydują o wyborze warsztatu do przeglądu jest bliskość zakładu. Nasz lokalny warsztat samochodowy położony na Pradze Południe, jest doskonałym wyborem dla mieszkańców okolicy, którzy szukają usług świadczonych przez profesjonalistów w pobliżu własnego domu. Nasz warsztat może pochwalić się jednak także innymi zaletami.

Warsztat po sąsiedzku

Jesteśmy zespołem doświadczonych mechaników. Doskonale znamy swój fach, ale również potrzeby okolicznych mieszkańców. Dlatego właśnie oferujemy niskie ceny przy zachowaniu wysokiej jakości świadczonych usług.

Choć nasz profesjonalny warsztat samochodowy w Warszawie znajduje się w dzielnicy Praga Południe, przy ulicy Ostrobramskiej 67, jest doskonale znany również wśród mieszkańców Warszawy. Dla naszych klientów specjalnie sprowadzamy oryginalne części do aut, a na specjalne życzenie także ich tańsze zamienniki. Każda decyzja jest podejmowana wspólnie z właścicielami pojazdów, aby mieć pewność, że otrzymają dokładnie to, czego potrzebują. W trakcie oględzin samochodu przed naprawą oraz w trakcie naprawy dokonujemy oceny innych niż naprawiane części samochodu i informujemy klienta o konieczności dodatkowej naprawy w trybie pilnym lub w przyszłości. Jest to spowodowane troską o bezpieczeństwo użytkownika samochodu. W żadnym wypadku nie wymuszamy zakresu naprawy. Chcemy tylko, mając okazję bliskiego przyjrzenia się samochodowi, zasygnalizować jego stan właścicielowi.

Przeglądy i naprawa aut

W naszym warsztacie samochodowym w Warszawie na Pradze Południe, można dokonać nie tylko regularnego serwisu, ale również wszystkich niezbędnych dla poprawnego funkcjonowania auta napraw. Podejmujemy się każdego zadania! Posiadamy specjalistyczny, nowoczesny sprzęt i umiejętności, które sprawiają że samochody szybko wracają do pełnej sprawności.

Zajmujemy się także wulkanizacją. Dobre ogumienie poprawia komfort wynikający z prowadzenia samochodu oraz bezpieczeństwo podczas jazdy.

Długoletnie doświadczenie

Zatrudniamy wyłącznie ekspertów w swojej dziedzinie. Dzięki temu nasz warsztat samochodowy w Warszawie, na Pradze Południe może zaoferować znacznie więcej niż pozostałe auto serwisy. Mechanikom nie umknie żaden szczegół, co daje pewność dokładnie przeprowadzonego przeglądu.

Oprócz wieloletniego przygotowania, warsztat samochodowy w Warszawie w centrum  Pragi Południe gwarantuje pełne zaangażowanie w wykonywanie zlecenia. Kadra mechaników jest jednocześnie zespołem pasjonatów, którzy stale poszerzają swoje zainteresowania oraz umiejętności. Nasi klienci w łatwy sposób mogą się o tym przekonać – wystarczy się z nami skontaktować!

Warsztat samochodowy w Warszawie –Praga Południe

Z naszych usług najchętniej korzystają mieszkańcy Pragi Południe oraz okolic. Chętnie sięgają po nasze wsparcie ze względu na bliskość warsztatu i jakość obsługi. Wielu klientów powraca do nas regularnie! Ciągle pozyskujemy nowych odbiorców usług, dzięki czemu warszawski warsztat samochodowy Praga Południe nieustannie się rozwija. Poszerzamy naszą ofertę w oparciu o potrzeby i sugestie kierowane do nas przez klientów.

Posiadamy całodobowo strzeżony parking, dzięki czemu powierzone nam samochody są całkowicie bezpieczne. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Warsztat samochodowy gwarantuje usługi dostosowane do wymagań. Podobne standardy utrzymujemy przy wycenie kosztów napraw. Klienci płacą wyłącznie za to, czego oczekują.

Państwa samochód potrzebuje naprawy, którą wykona sprawdzony mechanik na warszawskiej Pradze? Proponujemy nasze usługi. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego warsztatu. Chętnie odpowiemy też na pytania zadane drogą telefoniczną lub mailową!