507 808 605

Serwis opon na Warszawskiej Pradze

Opony stanowią jedyny kontakt między samochodem i nawierzchnią drogi. Są poddawane długoterminowej eksploatacji, co sprawia że wymagają starannej uwagi i regularnych przeglądów. Między innymi od nich zależy bezpieczeństwo i komfort jazdy samochodem. Warto skorzystać z warsztatu, który przyjmuje swoich klientów po sąsiedzku, aby szybko otrzymać profesjonalną pomoc w tej kwestii.

Polecamy nasz serwis opon w Warszawie, zlokalizowany na ulicy Ostrobramskiej 67, na Pradze Południe. Do warsztatu można szybko i bez trudu dotrzeć również z Trasy Siekierkowskiej, ulicy Płowieckiej, Grochowskiej i Marsa. Wybór naszego zakładu wiąże się z korzyściami, których nie sposób znaleźć w konkurencyjnych punktach. Potwierdzają to co sezon setki klientów.

Przede wszystkim stawiamy na indywidualne podejście do klienta. Wycena usług wulkanizacji odbywa się wyłącznie na podstawie tego, czego klient od nas oczekuje. To pozwala nam utrzymać jedne z najniższych cen za wykonaną pracę w całym regionie.

Zajmujemy się wszystkim, co jest potrzebne do kompleksowego przeglądu – włącznie z naprawami. Serwis opon w Warszawie  na Pradze  Południe przeprowadza sezonową wymianę opon, przechowanie sezonowe opon, wyważanie kół, kontrolę, i naprawę czujników ciśnienia TPMS, kontrolę mechaniki zawieszenia związanej z tym elementem pojazdów, eliminację uszkodzeń mechanicznych ogumienia itp. Przyjmujemy zlecenia na każde zadanie związane z wulkanizacją.

Warto też wspomnieć, że nasz warsztat może wykonać pompowanie kół azotem. Ta usługa przydaje się zwłaszcza wtedy, gdy dba się o stan opon. Proces zapewnia ich zwiększoną żywotność, a więc można uznać, że jest jednym ze sposobów na zaoszczędzenie pieniędzy (oraz czasu spędzonego w warsztatach przy wymianie zepsutych kół). Zastosowanie azotu ogranicza również korozję felg stalowych, zapewnia pewniejsze działanie czujników ciśnienia i nawet lepszą trakcję opon w ekstremalnych warunkach.

Zatrudniamy osoby parające się od wielu lat mechaniką samochodową i obsługą ogumienia. Nie ma dla nich takiej czynności, która okazałaby się zbyt trudna, jeśli chodzi o wulkanizację. Z tego powodu warto nam zaufać i dołączyć do grona zadowolonych klientów warsztatu.

Profesjonalny serwis opon na Pradze Południe pozostaje do Państwa dyspozycji. Wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo. Po pozostawieniu danych kontaktowych, możemy oddzwonić o wygodnej dla klientów porze, aby uzgodnić szczegóły zlecenia lub dokonać wstępnej, niezobowiązującej wyceny. Zapraszamy do skontaktowania się z nami!